ensuperhaber.com -->

22 Kasım 2014 Cumartesi

Wordpress Destek Forumu Açıldı

Ekip dizisi 1.Bölüm İzle Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 2.bölüm fragman

Samanyolu tv ekranlarında yepyeni bir kurgu, yepyeni bir proje. Ekip 1 dizisinde Polislik mesleğinin ne kadar zor şartlarda geçtiğini ve mesleği icra ederken ne gibi duygular yaşanıldığını ekranlara en iyi şekilde yansıtan bir dizi Ekip 1. Özellikle Polislik mesleğine ayna tutan ve polislerin asayişi sağlamak için verdikleri zorlu mücadeleyi ekranlara taşıyan yepyeni polisiye dizi Ekip 1 2.bölüm fragman

18 Kasım 2012 Pazar 22:57
Ekip dizisi 1.Bölüm İzle Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 2.bölüm fragman
 Nizama Adanmış Ruhlar Samanyolu tv ekranlarında yepyeni bir kurgu, yepyeni bir proje. Ekip 1 dizisinde Polislik mesleğinin ne kadar zor şartlarda geçtiğini ve mesleği icra ederken ne gibi duygular yaşanıldığını ekranlara en iyi şekilde yansıtan bir dizi Ekip 1 dizisi. Özellikle Polislik mesleğine ayna tutan ve Polislerin asayişi sağlamak için verdikleri zorlu mücadeleyi ekranlara taşıyan yepyeni polisiye dizisi.


Ekip 1 dizisi
Samanyolu (STV) ekranlarında 14.11.2012 salı günü tarihinde izleyicileri ile buluşutu. Polislerin ve gönüllü olarak Özel Harekat Timi'ni seçen vatanseverlerin sivil hayatlarının ve aile yaşantılarının hiçte kolay bir şekilde geçmediğini anlatan bir dizi Ekip 1 dizisi. Görevlerini en içten bir şekilde yerinde getiren Türk polisleri dizide terörle mücadelede en önemli adımları atıyor ve atılan her adım detayları ile birlikte ekrana yansıtılıyor. Ekip 1 2.bölüm fragman

Ekip 1 dizisi 1.bölümüyle birlikte herkesi ekranlara kilitlemeyi başardı. Şimdiden Ekip 1 dizisiyle ilgili Sosyal Medya'da fan sayfaları bile açılmaya başlandı.

Ekip 1 dizisi içerisinde terör olaylarını en ince ayrıntısını kadar profesyonel bir şekilde aksiyon niteliğinde ekrana yansıtması da Ekip 1 dizisi 1.bölümünde büyük bir beğeni ile karşılandı.

Ekip 1 dizisi 2.bölümü 20.11.2012 salı akşamı saat 19:50'de Samanyolu (STV) televizyonu ekranlarında sizlerle.

Ekip 1 Fan Sayfası

Ekip 1 1.Bölüm izle  Nizama Adanmış Ruhlar
Ekip 1 2.Bölüm Fragman izle  Nizama Adanmış Ruhlar
Haber: Serdar SEZEN
ENSÜPERHABER

    Yorumlar

ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV