18 Aralık 2014 Perşembe

Mescid-i Aksa'da Gerginlik

Pis Yedili 47.Bölüm Son Bölüm İzle

Pis Yedili 47.Bölüm Fragmanı izle Canburger ile Salça'nın ilişkisi Salçanın aşık olmasıyla iyi ce alevlendi.

19 Kasım 2012 Pazartesi 14:32
Bu haber 5269 kez okundu
Pis Yedili 47.Bölüm Son Bölüm İzle
Pis Yedili 47.Bölüm Fragmanı izle Canburger ile Salça'nın ilişkisi Salçanın aşık olmasıyla iyi ce alevlendi. Salçanın hal ve hareketlerinden Canburger'e gönderdiği iltifatlar, bakışlar ve davranışlar sonucu ikilinin arasındaki ilişki gün yüzüne çıkmış oldu. 

Pis Yedili 47.Bölüm izle Canburger ile Salçanın ilişkisini öğrenen Furkan adeta deliye dönüyor ve Canburgere sert tepkiler göstererek eleştirinin dozunu biraz kaçırmış oluyor. Bu duruma sinirlenen Canburger hırsına yenik düşüyor ve Pis Yedili saflarına geçiyor.

Pis Yedili Son Bölüm izle buna çok sinirlenen Furkan her zamanki gibi haince planlarından bir tanesini yapmak için iş başına geçer. Furkan'ın bu haince planını öğrenen Pis Yedili ekibi Furkan ve Zeki'ye çok korkutucu bir plan yaparlar.

Pis Yedili 47.Bölüm Fragmanı izle bu arada ailesi iflas eden Pis Yedili Küçük bey çok zor bir duruma düşmüştür. Küçük beyin evleri ellerinden alınmış ve bir çok şeyleri ellerinden alınmıştır. Küçük beyin ailesi hileli iflas etme nedeniyle gözaltına alınmışlardır. Bu durum küçük beyin iyice moralini bozmuştur. Pis Yedili Son Bölüm izle'de Küçük beyin artık kalacak hiçbir yeri yeri yoktur ve mecburen birilerinin yardım etmesini ister. Küçük beyin kalacak yeri dahi yoktur artık, bu durum onu yardıma muhtaç hale getirmiştir. 

Pis Yedili 47.Bölüm Fragmanı izle Cimbom paşayla elçin'i plan doğrultusunda barıştırmıştı ama herşey tersine döner gibi oldu ve kıskançlık seviyesi yükselmeye başladı. Tam da bu durumlar üzerine sınıfta tartışmaya başlayan Paşa ile Elçin Oya Bilir'in uyarılarına rağmen devam ettiler. Pis Yedili Son Bölüm  Buna sinirlenen Oya Bilir Elçin ve Paşa'yı sınıfta tek başına cezalandırır. Bu durum Cimbom için büyük bir kıskançlık durumu doğurur ve cimbom ikiliyi gözleyebilmek için elinden geleni yapar.

Pis Yedili 47.Bölüm Fragmanı izle


Haber: Serdar SEZEN
ENSÜPERHABER

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV

ensuperhaber.com -->