19 Aralık 2014 Cuma

Mescid-i Aksa'da Gerginlik

Örümcek maymun okulu oldu

Kastamonu'da akaryakıt istasyonunda özel kafeste beslenen örümcek maymunu ''Çıt Çıt'', kafesinden kaçarak yakındaki okul binasına girdi.

09 Kasım 2012 Cuma 16:19
Bu haber 664 kez okundu
Örümcek maymun okulu oldu
Yakalamak için belediye ekiplerinin seferber olduğu Çıt Çıt, uzun uğraşlar neticesinde okulun öğretmenler odasında yakayı ele verdi.

Yaz aylarında sıcak havada dondurma yiyerek serinlemesiyle gündeme gelen Çıt Çıt, istasyondaki kafesinden kaçarak Taş Mektep olarak bilinen Kastamonu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi binasına girdi.

İstasyon çalışanları kafesinden kaçan 'Çıt Çıt'ı okula kadar takip etti. Okulun ana kapısının açık olmasını fırsat bilen Çıt Çıt, birkaç sınıf gezdikten sonra öğretmenler odasına daldı.

Okul yetkilileri kapıyı kapatarak sahiplerine haber verdi. Bir türlü kontrol altına alınamayan Çıt Çıt, belediye ekipleri tarafından ancak yarım saatte yakalandı.

Akaryakıt İstasyonu Müdürü Ersan Taşpınar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çıt Çıt'ın ilk defa kafesinden kaçtığını söyledi.

Çıt Çıt'ı, müşterilerin çok sevdiğini söyleyen Taşpınar,''Kafesine hızla vurarak kaçmayı başarmış. Etraftaki işyerlerine girmiş. Okulu çok sevmiş olmalı ki baştan aşağıya gezip en sonunda öğretmenler odasına girmiş.

Öğrencileri her sabah okula giderken görüyor o da heves etmiş olmalı. Allah'tan yakaladık. Belediye ekiplerine teşekkür ederim'' diye konuştu
Anahtar Kelimeler: MaymunKafesEntüstri

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV

ensuperhaber.com -->